zdarma doručíme zboží nad 1000 kčdodání do druhého dne

Spokey LYKOS Vzpěračská tyč lomená, 120 cm

Speciální nabídka

Akce -20%

Spokey LYKOS Vzpěračská tyč lomená, 120 cm

Výrobce
2.11. Hřídele činek
Kód
K84392
Part No.
5902693281696
Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
Vaše cena bez DPH
720 Kč
DPH
21%
Původní cena s DPH
1 089 Kč
Vaše cena s DPH
871 Kč
Objednat
 

do dopravy zdarma chybí:  

  Podrobnosti o produktu


  Vzpěračská tyč lomená Spokey LYKOS 120 cm

  - určená pro posilování horní části těla (zejména bicepsů) – její profilovaný tvar umožňuje mnohem pohodlnější a bezpečnější cvičení, a zároveň odlehčuje loktům a zápěstím
  -
  díky koncovkám se závity umožňuje snadnou a rychlou výměnu závaží – závaží stačí nasunout na hřídel a poté jej pomoci šroubovacích matic zajistit ve stabilní poloze
  - má protiskluzovou strukturu, která zajišťuje pevný úchop a zabraňuje klouzání, díky čemuž bude vaše cvičení ještě pohodlnější a bezpečnější.

  Při tréninku s hřídeli (se závažím nebo bez) jsou do práce zapojovány svaly celého těla. V závislosti na zvoleném druhu tréninku můžou být některé svalové skupiny zapojovány do práce více – svaly horní či dolní části těla, svaly zad nebo břicha, díky čemuž může docházet k redukci tělesného tuku, posílení svalové hmoty a celkovému zlepšení kondice. Lomená hřídel Spokey LYKOS se skvěle osvědčí během tzv. francouzského zdvihu. Dá se také využít pro řadu cviků, které jsou prováděny s rovnou hřídeli, ale díky svému zalomení hřídel LYKOS odlehčuje během cvičení loktům a zápěstím.

  Efekty cvičení s hřídeli

  Činka je neodmyslitelnou součásti silového tréninku. Koneckonců samostatná hřídel může být také použita jako samostatný doplněk tréninku – její hmotnost je dostatečná jak k aktivaci svalů během fitness tréninku, tak i k tréninku techniky zvedání závaží. Lomená hřídel Spokey LYKOS je určena pro posilování horní části těla (zejména bicepsů), díky její profilované konstrukci umožňuje mnohem pohodlnější a bezpečnější ohýbání paží v loktech a zároveň odlehčuje zápěstím. Používání lomené hřídele při tréninku horní části těla minimalizuje riziko zranění. Protiskluzová struktura rukojeti zvyšuje úroveň bezpečnosti a komfortu používaní hřídele.

  Lomená hřídel pro posilování horní části těla

  Jaký je rozdíl mezi lomenou a rovnou hřídeli? Hlavním rozdílem je způsob držení, který ovlivňuje zapojení svalových skupin – speciálně tvarovaná hřídel LYKOS je bezpečnější a pohodlnější při posilování horní části těla. Dává nám nespočet možností, protože nám umožňuje přizpůsobit typ a kvalitu tréninku našim očekáváním nebo aktuální kondici – na hřídel stačí jen namontovat závaží o vámi zvolené hmotnosti. Hřídel LYKOS má na koncích speciální závity, díky kterým snadno a rychle nasadíte a upevníte závaží. Jediné, co musíte udělat, je nasadit závaží na hřídel a upevnit je šroubovacími maticemi. Díky této konstrukci, je hřídel bezpečnější – šroubovací matice udržují závaží ve stabilní poloze a chrání před sklouznutím z hřídele.  Parametry:
  materiál: ocel
  v sadě: 2 ks šroubových matic
  celková délka tyče: 120 cm
  délka tyče pro úchop: 80 cm
  délka závitů: 2x20 cm
  průměr: 28 mm
  rozteč pro úchop při cvičení bicepsů: 20 cm
  maximální zatížení tyče: 150 kg
  váha: 6,2 kg

  Informace pro velkoodběratele:
  balení: 60 ks/karton
  možný prodej po 1 ks


  Poslat info

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz

  Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

  Váš e-mail
  Cena bez DPH
  Cena s DPH
  WWW
  Komentář
  Mám o tento produkt zájem

  Zaslat informaci o produktu známému

  Váš e-mail
  Zaslat na e-mail
  Komentář

  Nalezli jste chybu?

  Popis závady
  Váš e-mail

  Diskuse (0)

  Facebook Diskuse

   

  Hit týdne

  RS_BONUS200